Моральна проблематика фентезійної окталогії Анджея Сапковського
DOI:
https://doi.org/10.18523/2618-0537.2024.4-5.168-171Ключові слова:
«Відьмацька сага», А. Сапковський, фентезі, спокута, моральна проблематикаАнотація
Статтю присвячено аналізу моральної проблематики «Відьмацької саги» А. Сапковського. Простежено функцію мотивів самоусвідомлення і моралі. А. Сапковський конструює героїв, які зіштовхуються з моральними дилемами і мають робити вибір. Багато ключових героїв саги проходять через символічну смерть і переродження до нового життя, після чого намагаються виправити помилки, скоєні раніше.
Посилання
- Piven, S. (2018). Religiyni vimiry suchasnoi literatury fentezi. Naukovi zapyski NaUKMA. Literaturoznavstvo, 1, 114–120 [in Ukrainian].
- Sapkovskyi, A. (2016a). Khreshchennia vognem. Klub Simeinoho Dozvillia [in Ukrainian].
- Sapkovskyi, A. (2016b). Ostannie bazhannia. Klub Simeinoho Dozvillia [in Ukrainian].
- Sapkovskyi, A. (2017). Vezha Lastivky. Klub Simeinoho Dozvillia [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Marta Krapyvnytska

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License CC BY 4.0, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).